Rustning 1700-tal Japan

660156

RUSTNING, 1700-tal, Japan, harnesk, monterad på träställning, höjd ca 80, 35x33 cm

Renoverad, kompleterad, skador

Diverse, Vapen/Medaljer, Orientaliskt

Rustning 1700-tal Japan

Budhistorik (17 bud)
5055164
5 200
5055163
5 000
5055161
4 800
5055160
4 600
5055159
4 400

Slutpris SEK:
5 200
498 EUR, 585 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.