Paraplyställ i grönmålad plåt, på lejontassar

660152

PARAPLYSTÄLL, 1900-talets slut, grönmålad plåt, på lejontassar, höd ca 54, 30x30 cm

Bruksslitage

Diverse

Budhistorik (4 bud)

5021436
700
5020015
600
5020014
5018057

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.