Paraplyställ i grönmålad plåt, på lejontassar

660151

PARAPLYSTÄLL, 1900-talets slut, grönmålad plåt, på lejontassar, höd ca 54, 30x30 cm

Bruksslitage

Diverse

Hylla 3

Budhistorik (10 bud)
5017270
5017198
700
5017197
650
5017196
600
5017195
550

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.