Soffa Malmsten

660129

CARL MALMSTEN, "Samsas", soffa, 1900-talets andra hälft, formgivningsår 1960, mönstrad klädsel, betsade ben i bok, sitthöjd ca 38, längd ca 185 cm

Brukslitage

Möbler, Soffor

Soffa Malmsten

Budhistorik (42 bud)
5019077
8 800
5019076
8 600
5019075
8 400
5019074
8 200
5019073
8 000

Slutpris SEK:
8 800
849 EUR, 964 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.