Arne Norell ''Chesterfield'' soffa

660125

ARNE NORELL, "Chesterfield" modell soffa, 3-sits, 1900-talets andra hälft, klädsel i brunt skinn, etikettmärkt Norell, sitthöjd ca 36, längd 200 cm

Slitage, krackelyr

Möbler, Soffor, Design

Budhistorik (11 bud)
5017036
3 800
5016978
3 600
5016962
3 400
5013800
3 200
5013566

Slutpris SEK:
3 800
367 EUR, 416 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.