Sminkbord

660124

SMINKBORD, 1900-talets mitt, fanérad i ek, ställbar spegel, 1 lampa med kupa i opalglas, 2 lådor med dragknoppar i porslinsimitation samt mässing, bordskivans höjd ca

Slitage, märken

Möbler, Övriga möbler

Rum 14

Sminkbord

Budhistorik (3 bud)

5014042
5013999
5012980

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.