Kurt Erik Heinonen

660118

KURT ERIK HEINONEN (Finland, 1915-1983): M/S Marie, signerad KE Heinonen, olja på duk, ca 47x98 cm

Rum 18

Kurt Erik Heinonen

Budhistorik (8 bud)
5017245
650
5016757
600
5016228
550
5016756
500
5016228
450

Slutpris SEK:
650
67 EUR, 76 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.