Kopparkittel

660117

KOPPARKITTEL, 18/1900-tal, med hänklar, höjd ca 44, diameter ca 45 cm

Slitage, bucklor, repor, märken, anlöpning

Metall, Koppar, Allmoge

Hylla 3

Kopparkittel

Budhistorik (13 bud)
5020450
900
5020437
850
5020449
5020437
750
5011637
700

Slutpris SEK:
900
87 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.