Ejnar Kohlmann oljemålning

660114

EJNAR KOHLMANN (Finland, 1888-1968): Älgar i landskap, signerad Einar Kohlman Vemetti, olja på duk, ca 786x80 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 20

Ejnar Kohlmann oljemålning

Budhistorik (26 bud)
5017302
1 900
5017297
1 800
5017294
1 700
5017293
1 600
5017291

Slutpris SEK:
1 900
182 EUR, 214 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.