Blombänk

660109

BLOMBORD, 1900-talets första hälft, bemålad i svart, höjd ca 90, 126x47 cm

Skador, lagningar, sprickor

Möbler, Övriga möbler

Rum 19

Blombänk

Budhistorik (15 bud)
5017563
5017575
5017563
900
5017571
850
5017563

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.