Byrå

660103

BYRÅ, 1800-talets slut, nyrenässans, fanerad med mahongy, 4 lådor, nyckelskyltar i skinn, höjd ca 96, 95x50 cm

Slitage, lösa nyckelskyltar medföljer varav en skadad

Möbler, Skåp, byråer

Rum 6

Byrå

Budhistorik (4 bud)

5016332
5010851
5010849
5010110

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.