Byrå kolonialstil

660102

BYRÅ,1900-talets första, kolonialstil, bambuimitation, 5 lådor, höjd 123, 103x49 cm, nyckel finns

Skador, draghantag saknas, slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 16

Byrå kolonialstil

Budhistorik (1 bud)

5016415
2019-07-06 07:12:27

2019-07-06 kl 19:21
Slutpris SEK:
31 EUR, 37 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.