Väggskulptur gips

660095

VÄGGSKULPTUR, gips, 1900-tal, i form av manshuvud, patinerad, lackad, höjd ca 37 cm

Slitage

Konst, Skulpturer

Monter 22

Väggskulptur gips

Budhistorik (5 bud)
5012311
500
5015151
450
5012311
5010523
5009728

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.