Soffbord 1900-tal

660091

SOFFBORD, KARMSTOLAR, 1 par, 1900-tal, Louis XV-stil, skuren dekor i valnöt, rottingdekor med glasskiva, höjd 51, diameter 61 cm

Sprickor samt ytskador

Möbler, Soffgrupper

Rum 13

Soffbord 1900-tal

Budhistorik (6 bud)
5016790
500
5013328
450
5011139
5008664
5011138

Slutpris SEK:
500
51 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.