Boksnurra

660087

BOKSNURRA, 1900-talets början, sannolikt England, fanérad i mahogny med intarsia dekor i olikaträslag, med en hylla, höjd ca 83, 46x46

Bruksslitage

Möbler, Hyllor

Rum 15

Boksnurra

Budhistorik (37 bud)
5021018
6 600
5021015
6 400
5021013
6 200
5021014
6 000
5021013
5 800

Slutpris SEK:
6 600
637 EUR, 723 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.