Cecilia Haupt

660072

CECILIA HAUPT (född 1972): (2) Längtans landskap, signerad Cecilia Haupt, numrerade 50/150, giclée, bildmått ca 36x32 cm vardera

Rum 9, Vagga 2

Cecilia Haupt

Budhistorik (16 bud)
5016885
5016862
1 900
5016884
1 900
5016862
1 800
5016767
1 700

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.