Lisa Rinnevou

660067

LISA RINNEVUO (född 1972): "Boogie down", signerad Lisa Rinnevou, 2/150, färglitografi, bladmått ca 75,5x105,5 cm,

Oramad

Konst, Grafik, Nutida

Rum 4

Lisa Rinnevou
Budhistorik (12 bud)
5017334
5017310
5017309
5016516
950
5016515
900

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.