Masker Afrika 1900-tal

660065

MASKER, 7 st., trä, Afrika, 1900-talets andra hälft, delvis bemålade, höjd ca 24-54 cm

Slitage, avslag

Diverse, Etnografica

Monter 24

Masker Afrika 1900-tal

Budhistorik (14 bud)
5019623
950
5019591
900
5017885
850
5017885
750
5019430
700

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.