Gravyrer 1800-tal

660063

GRAVYRER, 4 st, 1800-talets första hälft, troliger efter Buffon, motiv med olika hundraser, bildyta ca 15x9,5 cm

Enstaka fuktfläckar

Böcker/Kartor, Naturvetenskap, Konst, Grafik

Gravyrer 1800-tal
Budhistorik (18 bud)
5018977
2 600
5018966
2 400
5018976
2 400
5018966
5018844

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.