Oidentifierad konstnär 1800-tal oljemålning

660058

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), Riddare och jungfru, olja på duk uppfodrad på pannå, 74x60 cm

Färgbortfall, krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Rum 18

Budhistorik (16 bud)
5018386
2 400
5018030
5018380
5018030
1 900
5018355
1 800

Slutpris SEK:
2 400
248 EUR, 296 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.