Affischer 1940-tal

660056

AFFISCHER, 4 st, 1940-tal, Herssons/ Olséns lito, Sthlm, Påsk-motiv, Margarinbolaget, höjd ca 170 cm

Smärre kantskador

Konst, Grafik, Diverse

Rum 9, Vagga 1

Affischer 1940-tal

Budhistorik (17 bud)
5016765
1 300
5016928
5016765
5016754
5016754
900

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.