Edgar Wallin oljemålning

660055

EDGAR WALLIN (1892-1963): Kustvy, signerad och daterad Egard Wallin 1933, olja på pannå, 40x52 cm

Fack 1

Edgar Wallin oljemålning

Budhistorik (13 bud)
5019773
850
5017173
5012705
750
5017171
750
5012705
700

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 96 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.