Edgar Wallin oljemålning

660054

EDGAR WALLIN (1892-1963): Cykelpendlare, signerad Egard Wallin, olja på duk, 41x60 cm

Fack 19

Edgar Wallin oljemålning

Budhistorik (27 bud)
5019084
4 200
5019067
5019067
3 400
5018068
3 200
5018687

Slutpris SEK:
4 200
433 EUR, 517 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.