Edgar Wallin oljemålning

660038

EDGAR WALLIN (1892-1963): Takåsar, signerad Egard Wallin 1932, olja på pannå, 66x73 cm

Fack 15

Edgar Wallin oljemålning

Budhistorik (6 bud)
5019000
550
5018690
500
5016685
450
5017621
5016685

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.