Orientmatta

660031

ORIENTMATTA, Mashad, ca 335x250 cm

Slitage, reducerade kortsidor, lagningar

Mattor/Textilier

Rum 10

Orientmatta

Budhistorik (13 bud)
5016778
2 600
5016774
2 400
5016770
5016766
5016768
1 900

Slutpris SEK:
2 600
265 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.