Edgar Wallin oljemålning

660030

EDGAR WALLIN (1892-1963): Mansporträtt, signerad Egard Wallin, olja på pannå, 80x40 cm

Fack 3

Edgar Wallin oljemålning

Budhistorik (16 bud)
5017558
5017344
5017344
1 900
5015820
1 800
5015820

Slutpris SEK:
226 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.