Edgar Wallin oljemålning

660029

EDGAR WALLIN (1892-1963): Porträtt, signerad Egard Wallin 1950, olja på pannå, 22x27 cm

Rum 18

Edgar Wallin oljemålning

Budhistorik (4 bud)

5019767
550
5019691
500
5016676
450
5016676

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.