Slagbord barockstil 1800-tal

660013

SLAGBORD, 1800-tal, barockstil, furu, svarvade pelare, höjd ca 75, 90 x 53 cm, med klaffar 158 cm

Märken, slitage, kompletteringar

Möbler, Matbord, Allmoge

Makadamgatan 11, Helsingborg

Slagbord barockstil 1800-tal

Budhistorik (10 bud)
5017387
1 800
5016013
1 700
5015884
1 600
5016012
5015884
1 400

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.