Edgar Wallin oljemålning

660010

EDGAR WALLIN (1892-1963): Barnporträtt, signerad och daterad Egard Wallin 1937, olja på duk, 60x73 cm

Rum 18

Edgar Wallin oljemålning

Budhistorik (40 bud)
5017561
5017560
3 800
5017556
3 600
5017559
3 600
5017556
3 400

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.