Fritiof Swensson oljemålning

660008

FRITIOF SWENSSON (1889-1974): Sjöbod, Bohuslän, signerad och daterad Fritiof Swensson, olja på duk, 53x68 cm

Krackeleringar

Tavelvagn 3

Fritiof Swensson oljemålning

Budhistorik (1 bud)

5017124
2019-07-06 16:13:11

2019-07-06 kl 17:12
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.