Edgar Wallin oljemålning

660005

EDGAR WALLIN (1892-1963): Kustmotiv, signerad och daterad Egard Wallin 1939, olja på pannå, 48x67 cm

Rum 18

Edgar Wallin oljemålning

Budhistorik (1 bud)

5016591
2019-07-06 10:02:30

2019-07-06 kl 10:06
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.