Eric Alsmark oljemålning

660001

ERIC ALSMARK (1911-1950): Landskapsmotiv, signerad och daterad Eric Alsmark 1944, olja duk, 43x54 cm

Tavelvagn 1

Eric Alsmark oljemålning

Budhistorik (17 bud)
5013417
1 700
5012875
1 600
5013416
5012875
5013415
950

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.