Skulptur gips

659985

SKULPTUR, gips, 1900-talets första hälft, i form av yngling i kontrapost, patinerad, höjd ca 74 cm

Omfattande lagningar/skador

Konst, Skulpturer

Rum 7, Hylla 3

Skulptur gips

Budhistorik (26 bud)
5008815
5 000
5008630
4 800
5008813
4 600
5008630
4 400
5008812
4 200

Slutpris SEK:
5 000
491 EUR, 545 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.