Jonny Westling

659984

JONNY WESTLING (född 1973): "The Flame" signerad och daterad på baksidan 2018, akryl på duk, ca 69,5x99,5 cm

Rum 18

Jonny Westling

Budhistorik (4 bud)

5012232
4 400
5012218
2 400
5012080
5012079

Slutpris SEK:
4 400
422 EUR, 495 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.