Bordsur rokokostil

659975

BORDSUR, bronserad zink, USA, 1900-talets början, rokokostil, uret märkt New York, höjd ca 28 cm, pendel medföljer

Slitage, urtavlan med skador

Diverse, Klockor/Ur

Bordsur rokokostil

Budhistorik (4 bud)

5016641
450
5016204
5009200
5008527

Slutpris SEK:
450
44 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.