Fotogenlampa 1800-talets slut

659966

FOTOGENLAMPA, patinerad zink, 1800-talets slut, nyrenässans, dekor i form av renässansman, glaskupa med meanderbård, total höjd inkl. brännarrör ca

Slitage

Diverse, Hem, Belysning

Fotogenlampa 1800-talets slut

Budhistorik (25 bud)
5016863
1 900
5016860
1 800
5016853
1 700
5016854
1 600
5016853

Slutpris SEK:
1 900
183 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.