Kandelabrar Louis Seizestil

659951

KANDELABRAR, 1 par, gulmetall, 1900-talets andra hälft, Louis Seizestil, för fem ljus, med hänklar, på tassar, höjd ca 45 cm

Slitage, lagningar, bristningar

Diverse, Belysning

Rum 7

Kandelabrar Louis Seizestil

Budhistorik (26 bud)
5017095
5017091
5017090
1 900
5017088
1 800
5016877
1 700

Slutpris SEK:
216 EUR, 240 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.