Barnsäng 1800-talets slut

659923

BARNSÄNG, furu, 1800-talets slut, bemålad i vitt, höjd ca 37, 100x56 cm

Slitage, förstärkningar, färgbortfall

Möbler, Övriga möbler

Rum 6

Barnsäng 1800-talets slut

Budhistorik (9 bud)
5016791
750
5017525
700
5016791
650
5017524
600
5016791
550

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.