Edgar Wallin

659912

EDGAR WALLIN (1892-1963): Porträtt, signerad och daterad Egard Wallin 1937, olja på duk, 81x65 cm

Rum 16

Edgar Wallin

Budhistorik (2 bud)

5017053
5008187

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.