Edgar Wallin oljemålning

659902

EDGAR WALLIN (1892-1963): Kustmotiv, signerad och daterad Egard Wallin 1937, olja på pannå, 39x52 cm

Rum 18

Edgar Wallin oljemålning

Budhistorik (9 bud)
5017675
700
5017671
650
5017670
600
5017669
550
5015881
500

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.