Edgar Wallin oljemålning

659901

EDGAR WALLIN (1892-1963): Hamnmotiv, signerad och daterad Egard Wallin 1962, olja på duk, 38x46 cm

Rum 18

Edgar Wallin oljemålning

Budhistorik (8 bud)
5017603
650
5017602
600
5017601
550
5017600
500
5017599
450

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.