Edgar Wallin oljemålning

659889

EDGAR WALLIN (1892-1963): Landskapsmotiv, signerad och daterad Egard Wallin 1950, olja på pannå, 41x53 cm

Rum 18

Edgar Wallin oljemålning

Budhistorik (30 bud)
5017508
2 600
5017514
2 600
5017508
2 400
5017506
5017498

Slutpris SEK:
2 600
255 EUR, 283 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.