Ask med lock silver

659884

ASK med lock, silver, 1800-tal, troligen Hannover Tyskland, graverad dekor, höjd 2, 14x8 cm, vikt 215 g

Åldersrelaterat slitage

Silver

Ask med lock silver

Budhistorik (5 bud)
5016708
850
5016499
650
5009158
600
5008672
5008306

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.