Ljusstakar silver Köpenhamn omkring 1800

659883

LJUSSTAKAR, 1 par, silver, omkring 1800, Köpenhamn, otydliga mästarstämplar, probör Frederik Fabritius (verksam Köpenhamn 1787-1823), höjd 23 cm, fyllda

Bucklor

Silver

Budhistorik (3 bud)

5017277
2 400
5009831
5008226

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.