Dessertskedar 1800-tal silver

659880

DESSERTSKEDAR, 1 par+7 st, silver, modell svensk rund, paret stämplade Johan Malmstedt Göteborg 1822, längd ca 17-18,5 cm, vikt 322 g

Monogram

Silver

Dessertskedar 1800-tal silver

Budhistorik (9 bud)
5017451
1 800
5016995
1 700
5016995
1 400
5016310
1 300
5014753

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.