Edgar Wallin oljemålning

659876

EDGAR WALLIN (1892-1963): Barnporträtt, signerad och daterad Egard Wallin 1931, olja på duk, 27x33 cm

Rum 18

Edgar Wallin oljemålning

Budhistorik (4 bud)

5016698
450
5016713
5016698
5009284

Slutpris SEK:
450
46 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.