Tallrikar Kina 1700-tal

659874

Sprickor, nagg, slitage

Orientaliskt, Porslin, Keramik/Porslin, Matserviser, kaffeserviser

Tallrikar Kina 1700-tal

Budhistorik (24 bud)
5024524
4 200
5024522
5024520
3 800
5024506
3 600
5024519
3 600

Slutpris SEK:
4 200
412 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.