Edgar Wallin oljemålning

659870

EDGAR WALLIN (1892-1963): Stockholmsmotiv, signerad och daterad Egard Wallin 1919, olja på duk, 34x41 cm

Rum 18

Edgar Wallin oljemålning

Budhistorik (28 bud)
5017791
5017787
5017790
5017787
1 900
5017789
1 800

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.