Carl Birger Höög oljemålning

659821

CARL BIRGER HÖÖG (1899-1929): Mansporträtt, olja på duk, signerad Höög, ca 35,5x32 cm

Färgbortfall

Carl Birger Höög oljemålning

Budhistorik (15 bud)
5017141
5017137
5017135
5017134
950
5017133
900

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.