Soffa Malmsten

659803

CARL MALMSTEN, "Ulfåsa", soffa, fanérad i teak, randig ylleklädsel, längd ca 204, sitthöjd 40 cm

Ytskador, klädsel med slitage

Möbler, Fåtöljer

Rum 1

Soffa Malmsten

Budhistorik (1 bud)

5017413
2019-07-06 18:59:32

2019-07-06 kl 19:12
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.